تبلیغات
»» تبلیغات شما در لینک باکس پایین سایت
کسب درآمد و افزایش آمار سایت و وبلاگ - مقدمه

<# فیلم #>

کامپیوتر و در پی آن اینترنت اختراع شد.اینترنت این ابزار قدرتمند زندگی بشر را از این رو به آن رو کرده و روز به روز تاثیر بیشتری در دنیا و حتی زندگی تک تک افراد دارد. کشورهای توسعه یافته بدون اینترنت لنگ و کشور های در حال توسعه بدون اینترنت عقب مانده می مانند. این مطلب برای افراد هم جدا از ملیت صدق می کند.

یکی از ثمرات اینترنت پول است. امروزه برای پولدار شدن نیازی نیست به اینکه مثلا از خانواده ای ثروتمند باشیم، در قرعه کشی بانک برنده شویم، زمینهای آبا و اجدادیمان قیمت پیدا کند، شانس به ما رو کند، از بانک وام بگیریم و ... بله در دنیای حاضر تنها با استفاده از یک کامپیوتر خانگی و دسترسی به اینترنت این ابزار قدرتمند و ارزان امکان آن است که به سرمایه ای دست یافت که هرگز تصور آن نرود البته نه به آسانی آب خوردن بلکه با کمی صبر، ذره ای هوش و ذکاوت و مهمتر تلاش و پشتکار که همه ای این موارد با مدیریت و برنامه ریزی صحیح و درست قابل دست یابی.

با روش ها و مسیر هایی که اینجانب قصد دارم در این وبلاگ معرفی کنم در مدتی کوتاه قادر خواهید بود درآمدی دائمی که مقدار آن بستگی به شما دارد دست یابید.شاید ماهی 100 تومان، شاید 10000 تومان،100000 تومان و یا ....

سعی می کنم تمام روش ها و روال موجود را بررسی کرده و تک تک به معرفی آن بپردازم. پیشنهاد من به شما این است که تمامی موارد و روشها را دنبال کرده و درست اجرا کنید. مزیت دنبال کردن تمامی موارد بوسیله این ضرب المثل قابل درک است: "« قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود » به این معنا که اگر از 10 روش از اینترنت کسب در آمد می کنید، درآمد اصلی شما مجموع درآمد های 10 روش مختلف است که بیشتر از درآمد حاصله از یک روش خاص است هرچند درآمد آن روش خاص زیاد باشد.

   


نظرات()   

کسب درآمد و افزایش آمار سایت و وبلاگ

فکر، تلاش، جرات »» پول و ثروت