تبلیغات
»» تبلیغات شما در لینک باکس پایین سایت
کسب درآمد و افزایش آمار سایت و وبلاگ - «نکاتی» برای افزایش آمار سایت یا وبلاگ

<# فیلم #>

یکی از دغدغه های مهم صاحبان سایتها و وبلاگها آمار پایین بازدیدکنندگان و عدم توانایی مدیران سایتها در جذب بازدیدکنندگان است که با این وجود کسانی که هدفی از ایجاد سایت (مثلا: کسب درآمد) دارند به سختی و ندرتا به هدف خو یعنی کسب درآمد می رسند و چه بسا افرادی که از این کار نا امید می شوند.
توجه به نکات زیر می تواند تا حدی هم به نظم سایت و یا وبلاگ کمک کند و همچنین آمار بینندگان سایت را بالا ببرد.البته روش های دیگری که در جذب بازدیدکننده کارآمد هستند بعدا در پست های آینده معرفی خواهد شد ولی توجه به نکات زیر خالی از لطف نیست...

(توجه کنید که این پست گاها به روز می شود. بدین معنی که ممکن است نکته جدیدی به نکات زیر اضافه شود که در این صورت در آخر اضافه خوهد شد)

1- تعداد پست های صفحه اول سایت حداکثر 10 پست باشد. چون اکثر کاربران ایرانی از اینترنت کم سرعت Dial-Up استفاده میکنند و اگر باز شدن صفحه سایت یا وبلاگ طول بکشد ممکن است بیننده از ماندن یا بازدید مجدد سایت صرف نظر کند.

2 - اگر از تبلیغات کلیکی استفاده می کنید سعی کنید نهایتا 3 بنر تبلیغاتی در سایتتون قرار بدید. هم با تفسیری مشابه مورد اول و هم اینکه ظاهر سایتتون بی رغبتی ایجاد نکنه.

3 - از همه چیز مهمتر، سعی کنید تا میتونید با سایتها و وبلاگهای مختلف تبادل لینک داشته باشید. مهم نیست که سایتی که باهاش تبادل لینک می کنید روزی 50 تا یا روزی 50000 بازدید کننده داشته باشه. مهم اینه که لینکی به آدرس سایت شما در اون سایت موجود باشه. به این ترتیب که هر چه تعداد لینک یک سایت تو اینترنت بیشتر باشه موتورهای جستجو از جمله Google.com کاربران را بیشتر به اون سایت هدایت می کنند. البته وجود آمار بالای سایت مقابل هم تاثیر داره، به این صورت که اگر لینک شما تو یک سایت پربازدید باشه موتورهای جستجو اعتبار بیشتری به لینک شما می دن.

4 - از قرار دادن عکس های با سایز بزرگ در پست های سایت یا وبلاگ خودداری کنید و یا در صورت امکان عکس های سایز بزرگ را ادامه مطلب قرار دهید. بدلیل حجم عکسها (معمولا بالای 50 کیلوبایت) صفحه سایت دیرتر باز میشود. وقتی 10 پست در صفحه اول باشد و هر کدام یک عکس بزرگ داشته باشند در این صورت حجمی که کاربر باید در مرور گر خود لود کند ممکن است فرضا چیزی حدود 1000 کیلوبایت (1 مگا بایت) یا بیشتر باشد که حدود 10 برابر حجم حالت عادی سایت یا وبلاگ است.(اضافه شده در تاریخ 1388.8.9)

5 - ...

   


نظرات()   

کسب درآمد و افزایش آمار سایت و وبلاگ

فکر، تلاش، جرات »» پول و ثروت