تبلیغات
»» تبلیغات شما در لینک باکس پایین سایت
کسب درآمد و افزایش آمار سایت و وبلاگ - ایمیل و وبلاگ

<# فیلم #>

قبل از هر چیز اگر ایمیل و وبلاگ ندارید یک ایمیل و یک وبلاگ (وبلاگ به دلیل رایگان بودن و کم دردسر بودن نسبت به سایت توصیه می شود) برای خود درست کنید...(بقیه در ادامه مطلب)

ایمیل: سایت های زیادی در اینترنت هستند که سرویس رایگان ایمیل ارائه می دهند.که دو تا از معروفترین اینها "یاهو" و "جی میل" هستند.بنابراین یکی از این دو پیشنهاد می شوند.

   ساختن جی میل        ساختن ایمیل در یاهو       

وبلاگ: سایت های زیادی برای ساخت وبلاگ موجودند. یکی از سرویس های "میهن بلاگ" و یا "بلاگفا" را انتخاب کنید. به دلیل مدیریت ساده و قوی و دیگر اینکه این سایت ها از بازدیدکننده بیشتری نسبت به بقیه برخوردارند. دلیل خوب بودن بازدید زیاد از سایت بعدا توضیح داده می شود. (وبلاگی که هم اکنون در آن حضور دارید در میهن بلاگ ساخته شده و توصیه می شود که در میهن بلاگ عضو شوید چون در این صورت امکان ارتباط با دیگر وبلاگ ها بخصوص این وبلاگ و مکالمه با مدیران وبلاگ ها راحتتر است)
عضویت در میهن بلاگ

عضویت در بلاگفا

توضیحات در مورد وبلاگ : وبلاگ به این منظور ساخته می شود که می توان از آن بعنوان وسیله ای برای کسب درآمد توسط روش هایی مانند :تبلیغات کلیکی، بازاریابی، ایجاد فروشگاه مجازی بدون نیاز به جنس و یا محصولی برای فروش و ... که گفته خواهد شد استفاده شود.

با وبلاگی که ساخته اید کار کنید و مرتب آن را به روز کنید. مطالبی در وبلاگ قرار دهید که مخاطب بیشتری دارد تا بازدیدکنندگان از سایتتان بیشتر شود.

 

توضیحات در مورد ایمیل : به ایمیل نیاز است به این دلیل که پلی ارتباطی است و در 100 درصد روشهای کسب درآمد کار آیی دارد.

   


نظرات()   

کسب درآمد و افزایش آمار سایت و وبلاگ

فکر، تلاش، جرات »» پول و ثروت