تبلیغات
»» تبلیغات شما در لینک باکس پایین سایت
کسب درآمد و افزایش آمار سایت و وبلاگ - تبلیغات کلیکی

<# فیلم #>

درآمد کلیکی انواع مختلفی دارد که یکی از شایع ترین و مرسوم ترین آن تبلیغات کلیکی در سایت ها و وبلاگها و یا بعبارت دیگر بازاریابی است.یعنی برای این روش درآمد زایی باید دارای وبلاگ و یا سایت باشید...
(برآورد میزان درآمد از این روش و نحوه کار در ادامه مطلب)

همانطور که گفته شد برای درآمد زایی از این طریق باید شما حداقل دارای وبلاگ باشید. هر چه بیننده سایت بیشتر باشد میزان درآمد نیز بیشتر خواهد بود.(در پست های بعدی در مورد نحوه افزایش بازدیدکنندگان سایت یا وبلاگ گفته خواهد شد)

روش کسب درآمد با استفاده از تبلیغات کلیکی : این روش را به کرات در اینترنت دیده اید و یا به کسانی که از این راه کسب درآمد می کنند تا بحال سودهایی رسانده اید بدون اینکه حتی خودتان خبردار شوید. اگر دقت کنید در سایت های مختلف عکسها (بنرها) یی هستند در گوشه های سایت (معمولا در بالای سایت قرار می گیرند) که مثلا تبلیغ کالایی خاص هستند و چون توجه شما جلب می شود روی آن کلیک می کنید. با این کلیک 50 تومان به دارنده سایت هدیه می دهید.!!!
شما هم می توانید از این مدل هدیه ها بگیرید.!؟!
روش کار به این صورت است که باید در سایت های خاصی عضو شوید (عضویت رایگان است) این سایتهای خاص برای سایت های دیگر که اکثرا فروشگاه هستند کار می کنند. شما باید بعد از عضویت در یکی از این سایتها کدهای تبلیغاتی را دریافت و در قالب سایت خود قرار دهید. به این ترتیب تبلیغات در سایت شما نمایش داده خواهد شد و  اگر یکی از بازدیدکنندگان سایت شما بر روی تبلیغات کلیک کند مبلغی بعنوان پورسانت به شما تعلق می گیرد. وقتی که مبلغ حساب شما به مقداری معین مثلا 20000 تومان رسید مبلغ مورد نظر را به حسابتان واریز می کنند.

اکسین ادز: سایت اکسین ادز یکی از بهترین و معتبر ترین سایت هایی است که در این زمینه فعالیت می کند. من بخاطر ویژگیهای خوب این سیستم آن را به شما پیشنهاد می کنم.در زیر چند ویژگی برتر اکسین ادز آمده است :

- پرداخت برای هر کلیک تا 800 ریال
- امکان جذب زیر مجموعه درسیستم. هر سایت یا وبلاگی را که به مجموعه معرفی کنید مبلغ 1000 ریال جایزه می گیرید و هر کلیکی که زیر مجموعه شما بدست آورد 50 ریال هم به شما اضافه می شود.
- پرداخت سریع و بموقع حساب شما (اگر به 20000 تومان رسیده باشید.)
- تنوع و جذابیت بنرهای تبلیغاتی این سیستم که امکان کلیک بر روی تبلیغات را بالا می برد.
- امکان انتخاب تبلیغ بوسیله شما. مثلا اگر یک سایت فروش لوازم آرایشی دارید می توانید تبلیغاتی را در سایتتان قرار دهید که شامل لوازم آرایشی نباشند.
- ...

برای عضویت در سیستم اکسین ادز و آغاز کسب درآمد بوسیله این سیستم  اینجا کلیک کنید.                                                     

توجه: اگر شماره حساب بانکی ندارید. موقع ثبت نام یک شماره حساب الکی (مثلا حساب سپهر 0359654785014) وارد کنید. بعدها یک حساب بانکی باز کنید وشماره حسابتان را در سیستم وارد کنید.

کلیک ایران : کلیک ایران نیز یکی دیگر از سایتهای کسب در آمد است این سایت نیز مشابه با سایت اکسین ادز عمل می کند و عضویت در این سایت نیز می تواند مقرون به صرفه باشد.

 ویژگیهای برتر کلیک ایران :

- پرداخت برای هر کلیک تا 600 ریال
- پرداخت وجه به کاربر بعد از رسیدن به سقف 10000 تومان
- نمودارهایی برای نمایش تعداد کلیک های تبلیغاتی از سایت های شما
- تنوع بنرهای تبلیغاتی
- امکان زیر مجموعه گیری
- ...

برای عضویت در سیستم کلیک ایران و آغاز کسب درآمد بوسیله این سیستم  اینجا کلیک کنید.                                                     


توجه: شما می توانید همزمان در دو یا چند سایت کلیکی عضو شده و از تبلیغات چند سیستم همزمان استفاده کنید.


برآورد میزان درآمد از این روش کسب درآمد:
فرض کنید روزی 100 نفر از سایت شما بازدید کنند. از این 100 نفر 5 نفر بر روی تبلیغات شما کلیک کنند، تا اینجا روزی 250 تومان درآمد دارید. حال فرض کنید 50 زیر مجموعه جذب کنید که آنها هم روزی 5 کلیک داشته باشند. بنابراین روزی 250 تومان هم از آنجا نصیبتان می شود که روی هم می شود 500 تومان در روز و یا اگر  200 زیر مجموعه جذب کنید می شود 1250 تومان در روز.
 اگر با 5000 تومان پورسانت معرفی 50 نفر یا 20000 تومان پورسانت معرفی 200 نفر جمع شود درآمد شما می شود :
50 زیرمجموعه: 20000 تومان در ماه
200 زیرمجموعه: 57500 تومان در ماه

توجه کنید که درآمد شما به تعداد زیرمجموعه ها و کلیک هایی که بر روی تبلیغات شما می شود بستگی دارد.و نکته مهم تر اینکه شما این درآمد را بدون انجام فعالیت خاصی بدست می آورید. فقط باید یکبار تبلیغات را در سایتتان قرار بدهید و یکبار یک زیرمجموعه را جذب کنید.تنها کاری که باید انجام دهید بالا بردن آمار بازدیدکنندگان سایت یا وبلاگتان است.(هر چه زیرمجموعه و بازدیدکننده سایت بیشتر »» درآمد بیشتر)

   


نظرات()   

کسب درآمد و افزایش آمار سایت و وبلاگ

فکر، تلاش، جرات »» پول و ثروت