تبلیغات
»» تبلیغات شما در لینک باکس پایین سایت
کسب درآمد و افزایش آمار سایت و وبلاگ - باکس

<# فیلم #>

درباره سایت های سورف چه میدانید؟ 

اینها سایتهای تبلیغاتی (نه کلیکی) هستند که به ازای مشاهده تبلیغات سایتشون مبلغ کمی رابه بیننده پرداخت میکنند. البته خیلی ها با دیدن تبلیغات به اونها سود میرسونن.(مثلا از آگهی یک کفش خوششون میاد و کفش را میخرند).پس اصلا غیر قانونی نیست.

سایت «باکس» هم یکی از همین سایت هاست که ...(بقیه در ادامه مطلب)

سایت «باکس» هم یکی از همین سایت هاست که با عضویت در سایت روزانه حدود 20 (بعضی روزها بیشتر یا کمتر از 20) تبلیغ برای اعضا ارسال می کنند و به ازای دیدن حدود 30 ثانیه ای هر تبلیغ 1 سنت (97 ریال) به شما پرداخت میکنند. البته میزان در آمد شما از این سایت 20 سنت یا 200 تومان در روز نیست بلکه این روش کسب درآمد یکی از درآمد زا ترین روش هاست که در اینترنت وجود دارد.

ویژگی های سایت باکس:

-  صرف وقت روزانه حدودا 10 دقیقه

-  جذابیت این روش بخاطر دیدن (سورف) تبلیات متنوع

-  افزایش در آمد تا سقف نا محدود

-  کسب درآمد و اعتبار بین المللی (آلرت پی)

توجه: لینک و روش عضویت در آخر همین متن


توضیحات بیشتر: همانطور که گفته شد هر فرد روزانه مبلغ حدودا 20 سنت از این سایت می تواند درآمد کسب کند. امابا سیستم جذب زیرمجموعه هر فرد قادر است مبلغ 20 سنت در روز را به 20 دلار یا بیشتر افزایش دهد. در سیستم زیرمجموعه گیری به این صورت عمل می شود که اگر فردی را به سیستم معرفی کنید و اگر آن فرد روزانه 20 سنت کسب درآمد کند سیستم بطور اتوماتیک 20 سنت هم برای شما ثبت می کند ولی نکته مهم اینست که اگر شما خودتان درآمد زایی نکنید پورسانت زیر مجموعه ها به شما تعلق نمی گیرد یعنی باید روزی یکبار به سایت سرزده و تبلیغات را مشاهده کنید.

روش پرداخت سیستم به شما: وقتی حساب شما به حد مقرر (در حال حاضر 50 دلار) رسید سیستم مبلغ موجودی حساب را به حساب بین المللی آلرت پی شما واریز میکند. که شما می توانید مبلغ موجود در حساب آلرت پی خود را نقد کنید و در بانکهای ایرانی مثل "بانک سامان" یا "بانک ملی (حساب سیبا)" پول خود را دریافت کنید.

برآورد میزان درآمد از این سایت :

اگر شما به تنهایی از این سایت کسب درآمد کنید روزانه حداکثر 25 سنت و ماهیانه 7.5 دلار (یا 7300 تومان) درآمدزایی می کنید. اگر مثلا 10 زیرمجموعه داشته باشید در آمد شما از 11 نفر بدست می آید یعنی حدودا روزی 2.2 دلار و ماهیانه 66 دلار (یا 64000 تومان) و اگر 50 زیرمجموعه داشته باشید در آمد شما حاصل از 51 نفر یعنی روزی 10.2 دلار و ماهیانه 306 دلار (یا 297000 تومان). این درآمد ها به ازای روزی 15 دقیقه کار در اینترنت بوجود می آید.

درآمد شما به تنهایی: ماهانه 7300 تومان

درآمد با داشتن 10 زیرمجموعه: ماهانه 64000 تومان

درآمد با داشتن 50 زیرمجموعه: ماهانه 297000 تومان

...

نکات:

-  برای زیرمجموعه گیری می توانید به دوستان خود مراجعه کنید و آنها را متقاعد کنید که آنها زیرمجموعه شما شوند و با یکدیگر از مزایای سیستم بهره مند شوید.یا می توانید برای عضو گیری از ارسال ایمیل تبلیغاتی یا راههای دیگر استفاده کنید.

-  توجه کنید که وقتی بر روی یکی از تبلیغات کلیک می کنید باید صبر کنید تا صفحه کاملا باز شود، شمارش معکوس 30 ثانیه در بالای سایت نمایان شود و علامت تیک سبز رنگ در بالای صفحه مشاهده شود.سپس می توانید روی تبلیغ بعدی کلیک کنید.

-  آموزش نحوه عضویت در باکس

توجه: برای عضویت باید ابتدا یک حساب آلرت پی ایجاد کنید.

توجه: از هر کامپیوتر فقط یک نفر می تواند در سایت باکس فعالیت کند.به همین دلیل نمی توان سر سیستم کلاه گذاشت.

توجه: بعد از عضویت در صورت تمایل نام کاربری که در سایت باکس انتخاب کرده اید به همراه ایمیل خود را در قسمت نظرات همین صفحه بنویسید تا لیست یک میلیون ایمیل ایرانی بعنوان هدیه برای شما ارسال شود.

   


نظرات()   

کسب درآمد و افزایش آمار سایت و وبلاگ

فکر، تلاش، جرات »» پول و ثروت